Hakkımızda

HEKTOR
Yacht Cleaning

Sizin için en iyisi

İşimize duyduğumuz aşk ile profesyonelliğimizi harmanlıyoruz. Elbette en iyi ve hızlı çözümleri sunmak için ekibimizi sizler için hazırlıyoruz. Ekibimizi daha yakından tanımak ve iletişime geçmek için aşağıdaki butondan bilgilere göz atabilirsiniz.

Ekibimiz

Hakkımızda

HEKTOR Trade Uluslararası Ticaret DAN. ve MAK. SAN. LTD. ŞTİ. ile şirketleşme konusunda sektöre büyük bir adım atmış olduk. Kuruluştan bugüne sektörel kaynaklarımızın sorunlarına çözüm olmak, kalitemizi iş aşkımızla birleştirme amacında olduk.

Şirket politikamızın başında gelen ‘Değer’ konusundaki tutumuz; müşteriye ve işe olan bağımlılığımızdan geliyor. Sizlere geniş yelpazede hizmet vermeye özen göstererek çalışma prensibimizi müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Şirket olarak her zaman daha fazla üzerine koyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yerinde saymayan ve her zaman gelişime, teknoloji değişimine ve alternatif düşünce yapısına sahip olmamız bize hizmetlerimizi geliştirme konusunda da yardımcı oluyor.

Marka imzamızı sektörde uzun vadede duyurmamızın en büyük örneklerinden biri de ekip ruhuna verdiğimiz önemdir. Profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hassasiyetle yaklaşmamızın temelinde olmaya devam edecek.

hizmetlerimiz
0
Çözüm Ortaklığı
0
Ürün Yelpaze
0
Ulaşılan Müşteri

Geri Dönüşleriniz

Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler Hektor ekibi, yakın dostum önermişti.İlk defa hizmet aldım fakat son olmayacak 🙂 Tekrardan teşekkürler iyi çalışmalar.

Mehmet Haznedaroğlu
Mehmet HaznedaroğluKartal, İstanbul

Kendim temizlesem bu kadar özenli temizleyemezdim. Motor yatımın modeli BAVARIA R40 FLY, bilen bilir temizliği ve bakımı zor yapılır.Profesyonel ekibiniz sayesinde tertemiz oldu, deforme olmuş yerler onarıldı.Teşekkürler Hektor ekibi..

Serdar Yeşilyurt
Serdar YeşilyurtPendik, İstanbul

Geçen ay yat temizliği yaptırdım gerçekten çok memnun kaldım güverte bölümünü adeta yeni gibi yapmışlar çok güzel temizlemişler ellerine sağlık. Teşekkür eder bu tür bir hizmete ihtiyacı olanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..

Tülay Aydın
Tülay AydınTuzla, İstanbul
Telefon: +90 549 473 00 59
Fax: +90 262 641 67 70
Marintürk Ofis B-09 Batı Mah.
Sahil Yolu 34890 Pendik, İstanbul