Catering Hizmeti
Catering Hizmeti

Yat Catering işlemi anlamsal olarak yiyecek ve içecek tedarik etmek anlamına gelmesine rağmen günümüzde toplu yemek hizmeti veren firmaları betimlemek için kullanılır. Catering, gruplara yönelik olarak etkin bir çözümdür. Pratik ve ekonomik bir şekilde gruplarınıza itina ile yiyecek ve içecek servisi sağlanmaktadır. Yatımızla bir tura çıktığınızda ya da bir aktivite gerçekleştirmek istediğinizde nasıl yiyecek ve içecek tedarik etmek düşüncesine girmenize gerek kalmaz, yat catering işlemi sayesinde sizlere en lezzetli yiyecekler ve içecekler tedarik edilmektedir.

HEKTOR ayrıcalığı ile kiraladığınız yatlarda düzenleyeceğiniz aktivitelerde catering hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı harika bir hizmet sunar. Sizler değerli aktivitelerinizde grubunuzla birlikte hoş bir vakit geçirirken, yiyecek ve içecek servisi konusunu kafanıza takmanıza gerek kalmayacaktır.

İnanılmaz derecede konforlu ve lüks yatlarımız sizlere her türlü hizmeti sunmaktadır. Katılacağınız turlar ya da düzenleyeceğiniz aktiviteler, sizlere ve dostlarınıza unutulmaz anılar kazandıracaktır. Tüm bu süreç boyunca yiyeceğiniz yiyecekler ve içeceğiniz içecekler şirketimizin catering hizmeti tarafından büyük bir mutlulukla size sunulacaktır. Kaliteli ve üst düzey yemeklerimiz, taze ve lezzetli bir biçimde siz müşterilerimizin beğenisine çıkarılacaktır. En ufak bir servis aksaklığının bile söz konusu olmadığı hizmetimiz, sizlerin memnuniyet deneyimini en üst düzeye çıkaracaktır.

HEKTOR ayrıcalığı ile kiralayacağınız yatlar, bakımı yapılmış, lüks ve konforlu bir şekilde siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkarılmış yatlardır. Yapacağınız turlarda ve düzenleyeceğiniz aktivitelerde alacağınız hizmet sizi dostlarınıza karşı asla mahcup etmeyecektir. Her şeyi şirketimiz tarafından düşünülerek konuklarınıza destansı bir ağırlama sunulacak, herkes yatımızdan mutlu ve memnun şekilde ayrılacaktır.

Eğer HEKTOR ayrıcalıklı ve üstün hizmet yapılı Yat Catering uygulamasından yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon: +90 549 473 00 59
Fax: +90 262 641 67 70
Marintürk Ofis B-09 Batı Mah.
Sahil Yolu 34890 Pendik, İstanbul