Yat Alım-Satım
Yat Alım-Satım

Yat Alırken Rehberiniz; HEKTOR

Deneyimli yat brokerlarımız ile talebiniz doğrultusunda satın almayı istediğiniz yatı, kendi bünyemizde ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile paylaşarak en iyi fiyat ve kondisyon ile sizler için temin etmekteyiz.

Onayınız ile “survey, kontrat, alım, nakliye” işlerinizin tamamını profesyonel ekibimizle sizler için itina ile yürütmekteyiz.

İşlemlerimiz yat alımı ile bitmeyip, satış sonrasında tüm Türkiye‘ de profesyonel, deneyimli çözüm ortaklarımız ve kadromuz ile en iyi hizmeti sunmaktayız. Kaptan, personel ihtiyacınızı ve talebinizi, portföyümüzde bulunan kaliteli personel seçeneklerinden en iyi ekibi size özel kurmaktayız.

Sizler için en mükemmeli planlayıp çalışmaktayız. Kaliteli bir hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Nasıl bir yat almak istiyorsunuz? 

İkinci el, yeni inşa, motoryat, trawler, yerli yapım mı yoksa dünya markaları arasından hangisinin size uygun olduğunu belirlemek oldukça önemli bir karardır.

Doğru tekneyi doğru rakama almak, tekne alım sürecindeki en kilit noktadır.Portföyümüzdeki tekneler arasından tercihinize uygun yeni veya ikinci el tekne için sizlere alım satım hizmeti sağlamaktayız.

Yat Satışında Güveniniz; HEKTOR

Yat satış işlemleri için; yat brokerlarımız ile irtibata geçtikten sonra işlem takip hizmetleri vermekteyiz.

Yatınızın teknik bilgileri ile fiyat analiz işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizinle paylaşacağımız fiyat analizi doğrultusunda, kontrat ve satış onayınız ile; yatınız profesyonel bir şekilde fotoğraflanarak satış dosyası hazırlanıp, portföyümüzdeki müşterilerimiz, resmi web sitemiz, ulusal, uluslararası satış sistemlerinde ve dünya genelindeki çözüm ortaklarımızla paylaşıp satışa sunuyoruz.

Yatınızın satışı için gelen teklifler şeffaf bir şekilde tarafınıza bildirilip; onay verdiğiniz teklifin sahibiyle sizin adınıza işlemleri yürütüyoruz veya talebiniz doğrultusunda direkt alıcı ile sizi de görüştürüyoruz.

Hukuk departmanımızın hazırladığı uluslararası profesyonel protokol ile satış süreciniz sorunsuz tamamlıyoruz. Survey işlemleri esnasında oluşacak major problemlerin tamiratını, işinde uzman çözüm ortaklarımız ile kısa süre içerisinde sizin adınıza sonuca ulaştırıyoruz.

Satış işlemi sırasında; operasyonel (liman-konsolosluk) hukuksal, finansal işlemler acenta departmanımız ve profesyonel ekibimizle sizin adınıza itina ile takip ediyoruz. Hedefinize ulaşmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon: +90 549 473 00 59
Fax: +90 262 641 67 70
Marintürk Ofis B-09 Batı Mah.
Sahil Yolu 34890 Pendik, İstanbul