Yat Kiralama
Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti sunan firmalar arasında yer alan firmamız, eğlenceli etkinliklerle ve yorgunluğunuzu gideren doyurucu bir tatille mavi denizin tadını çıkaracağınız bir tekne hizmeti sunmaktadır. Çeşitli tekneler arasından size en uygun tekneyi kiralayabilir, ailenizle ya da dostlarınızla keyifli vakit geçirmenin tadına varabilirsiniz.

Eğlence ve gezi amaçlı düzenlen yat gezileri, size kıyılardaki eşsiz güzellikleri keşfetme imkanı sunar. Deniz içerisinde izleyeceğiniz tarihi güzellikler size karada gezmekten daha çok zevk verecek, hatta hem karada hem denizde tatil yapıyormuş hissiyatı verecektir.

Yatlarda bulunan geniş kamaralarda dilediğiniz zaman dinlenebilir, arkadaşlarınız veya ailenizle bolca sohbette bulunabilirsiniz. Kültür turizmi içerisinde olan yat ile deniz yolculukları size bu konuda hem tarihsel hem de doğa ile ilgili yeni bilgiler ve hafızanızdan silmek istemediğiniz yeni manzaralar katacaktır. İsterseniz bu güzellikleri izlerken fotoğraflayarak anı sonsuzlaştırabilir ve sevdiklerinizle sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Yat gezilerinde yapılacak bir diğer aktivite ise dalış sporu yapmaktır.

Bu, özellikle daha önce hiç denememiş ve mavilikler arasında yeni bir dünyayı keşfetmek isteyen kişiler için muazzam bir fırsat olacaktır. Donanımlı yatlar ve eğitimli mürettebatla güzergahınız boyunca ilerlerken kendinizi bilgilendirebilirsiniz. Bilgilendirme konusunda öncülük eden rehber hizmetimiz de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Telefon: +90 549 473 00 59
Fax: +90 262 641 67 70
Marintürk Ofis B-09 Batı Mah.
Sahil Yolu 34890 Pendik, İstanbul